Finančná
kalkulačka

Akcie

Diaľničná známka ZADARMO! 

100% originálna kvalita od HP. Nakúpte laserové kazety HP nad 600 EUR a získajte diaľničnú známku.

Spoľahnite sa na nedosiahnuteľnú a profesionálnu kvalitu tlače. Nakúpte originálne laserové kazety HP v minimálnej hodnote 600 EUR a získajte diaľničnú známku na rok 2016 v hodnote 50 EUR.Vyberte si svojho favorita. Konica Minolta alebo OKI? Dve rozdielne zariadenia za rovnakú, zvlašť výhodnú, akciovú cenu 2.650 € (bez DPH).
Konica Minolta bizhub C308
(Obvyklá cena: 3 990 € bez DPH)

 
Farebné laserové multifunkčné zariadenie formátu SRA3 v zostave s automatickým obojstranným podávačom dokumentov, duplexnou jednotkou, sieťovou kartou, dvoma zásobníkmi papiera a stolíkom na kolieskach určené predovšetkým do office prostredia. Zariadenie je možné rozšíriť o rôznorodé príslušenstvo zvyšujúce tak funkcionallitu a výkon zariadenia, ako aj zabezpečenie, či finálnu úpravu dokumentov.
OKI ES9431dn
(Obvyklá cena: 4 130 € bez DPH)
 
Farebná LED tlačiareň formátu SRA3+ OKI ES9431dn vybavená duplexnou jednotkou a sieťovou kartou, určená predovšetkým do grafického prostredia. Tlačiareň podporuje nadštandardne širokú škálu formátov a vysokých gramáží papiera rovnako pri jednostrannej tlači s priamym prechodom papiera cez tlačiareň, ako aj pri obojstrannej. Tlačiareň je kompatibilná so softvérom EFI Fiery XF pre pokročilú správu farieb.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Tlač, kopírovanie, skenovanie Funkcionalita Tlač
30/15 strán A4/43 za minútu Rýchlosť 50/28 strán A4/A3 za minútu
1800x600 dpi, 1200x1200 dpi Rozlíšenie ProQ2400, 1200x1200 dpi
SRA3 (320x450 mm) Veľkosť médií SRA3+ (330x457 mm)
1.200 mm Max.dĺžka médií 1.321 mm
300 g/m2 Max.gramáž médií 360 g/m2
256 g/m2 Duplex 320 g/m2
2x 500 + 150 listov Zásoba papiera 530 + 300 listov
zásobníky papiera, finišery, OPEN API Príslušenstvo zásobníky papiera, EFI Fiery
Možnosť servisno-materiálovej zmluvy Iné Možnosť servisno-materiálovej zmluvy
Dokument na stiahnutie Produktový list Dokument na stiahnutieSeptembrový bonus k interaktívnej technológii 

V súvislosti so začiatkom školského roku sa každé vedenie školy zamýšľa nad zatraktívnením výučby pre svojich žiakov.
Interaktívne tabule alebo projektory, či hlasovacie zariadenia, vizualizéry alebo aj nabíjacie stanice sú neodmysliteľnou súčasťou každej modernej školy.
 


Čistenie projektorov na školách počas letných prázdnin 

Pravidelné čistenie kopírovacích strojov už všetci berieme ako samozrejmosť a aj na potrebu prečistenia počítačov a notebookov si tiež občas spomenieme. Na čistenie projektorov sme si však ešte stále nezvykli, pritom už veľakrát sme mali v IKARE na servise nefunkčný projektor len z dôvodu, že bol príliš zanesený prachom, pričom cena opravy bola často prekvapivo vysoká vzhľadom na banálnosť jej príčiny.

Ak máte záujem predísť takýmto problémom a zároveň nenarušiť vyučovací proces, ponúkame vám prázdninové vyčistenie projektorov v termíne 29.6. - 28.8.2015, pričom naša služba v sebe zahŕňa:


  • výjazd na miesto
  • demontáž projektora
  • vyčistenie od prachu
  • montáž a nastavenie
  • test funkčnosti projektora

 
Cena služby je nasledovná
(Ceny sú s DPH)
Počet projektorov 1 ks 2-4 ks 5-8 ks 9+ ks
Cena za 1 ks 20€ 18€ 16€ 14€
Lokalita mesto Prešov
a Trebišov
okres Prešov, Sabinov a Trebišov prešovský
a košický kraj
Cena dopravy 5€ 15€ 35€


 
V prípade záujmu nás kontaktuje:
Prešov
tel.: 051 / 7724505
Trebišov
tel.: 056 / 7726058
e-mail: ikarotv@ikaro.sk

 Základná inštalácia Virtuálnej registračnej pokladnice 

Virtuálna registračná pokladnica (VRP) je alternatívou k skutočnej registračnej pokladnici pre podnikateľov, ktorí ju majú povinnosť používať od 1.apríla 2015
 

Táto bezplatná alternatíva, ktorú poskytuje a prevádzkuje Finančné riaditeľstvo SR, priťahuje pozornosť navyše tým, že podnikateľ nemusí viesť pokladničnú knihu, robiť denné a mesačné uzávierky, prípadne sa starať o jej autorizovaný servis. Jediným funkčným obmedzením je možnosť jej použitia iba za podmienky, že podnikateľ mesačne vydá maximálne 1 000 bločkov za všetky svoje predajné miesta dokopy.
 
Vzhľadom na predpokladaný veľký záujem sme pre záujemcov o VRP, ktorí by privítali technickú pomoc pri jej zavádzaní, pripravili službu „Základná inštalácia virtuálnej registračnej pokladnice“, ktorá v sebe zahŕňa:

-         výjazd na miesto inštalácie
-         nastavenie jedného zariadenia (počítač, notebook, tablet, smartphone) pre používanie VRP
-         vloženie položiek (do 25) do katalógu služieb a tovarov
-         nastavenie tlače dokladov
-         testovanie a predvedenie VRP spojené so základným zaškolením
-         5x telefonickú podporu do 30 dní od inštalácie
 
Cena služby je 30€ v rámci mesta Prešov a Trebišov, 40€ v rámci okresu Prešov a Trebišov prípadne dohodou pre iné miesta. Službu je možné zrealizovať až po príslušnej registrácii podnikateľa na Finančnej správe a pridelení kódu virtuálnej registračnej pokladnice.
 
Ceny sú uvedené s DPH, spoločnosť IKARO s.r.o. je platcom dane z pridanej hodnoty.V prípade záujmu nás kontaktujte:
     
Prešov:
tel.: 051 / 7724505
e-mail: pocitace@ikaro.sk
  Trebišov:
Tel.: 056 / 7726058
e-mail: ikarotv@ikaro.sk


Prečítajte si viac o virtuálnej pokladnici aj v článku online magazínu Trend.Pokračujeme v úspešnej akcii Bizhub 215 a prinášame Vám nový bonus 

Akciu Konica Minolta Bizhub 215 s bonusom sme ukončili. V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktujte.


Už viac ako rok naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s našim dlhoročným partnerom KONICA MINOLTA, prináša zákazníkom akciu pri ktorej získavajú k nákupu kancelárskeho A3 multifunkčného zariadenia Konica Minolta Bizhub 215 v cene 690€ bez DPH duplexnú jednotku na automatickú obojstrannú tlač a sieťovú kartu zdarma. Po úspešnej zimnej akcii, kde sme Vám navyše priniesli možnosť vybrať si jedno z troch prídavných zariadení za 1€ (viac o akcii), Vám prinášame úplne nový bonus.Mimoriadna akcia pokračuje! Rovnaká cena, novšie zariadenie. 

Nestihli ste akciu na zariadenie Konica Minolta Bizhub 283? Nezúfajte. Máme pre Vás novú akciu, ktorá si zachováva všetky podmienky predošlej akcie. Len do konca roka 2014.

Po veľmi úspešnej akcii na A3 multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 283 (pozri akciu tu) prichádza naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s naším dlhoročným partnerom Konica Minolta, s mimoriadnou akciou, ktorá si zachováva všetky výhody predošlej akcie a to na novšie multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 224e.

Dovoľte nám preto, aby Vás oboznámili s výnimočnou 43% zľavou na (SR)A3 multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 224e.

V praxi to znamená, že zariadenie s cenníkovou cenou 3.265€ s DPH, môžete teraz získať v mimoriadnej akciovej cene 1.843€ s DPH (1.536€ bez DPH). Nejedná sa pritom o používané alebo zánovné (demo) zariadenie - zariadenie je úplne nové a nepoužité, pričom sa na neho vzťahuje plná záruka.Koncoročná akcia na Konica Minolta Bizhub 215 

Úspešná akcia Konica Minolta Bizhub 215 pokračuje. A dokonca sme ju aj vylepšili.


Už viac ako rok naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s našim dlhoročným partnerom KONICA MINOLTA, prináša zákazníkom akciu pri ktorej získavajú k nákupu kancelárskeho A3 multifunkčného zariadenia Konica Minolta Bizhub 215 v cene 690€ bez DPH duplexnú jednotku na automatickú obojstrannú tlač a sieťovú kartu zdarma. Aby sme Vám rozhodovanie pre toto zariadenie ešte viac uľahčili, prinášame Vám k tejto akcii ešte jeden bonus.

Mimoriadna akcia na Konica Minolta Bizhub 283 

S radosťou Vám oznamujeme, že aj napriek vypredaniu všetkých skladových zásob na zariadenie KONICA MINOLTA Bizhub 283, ktoré bolo predmetom tejto akcie, sme vďaka pretrvávajúcemu záujmu z Vašej strany a ústretovosti výrobcu našli spôsob, ako myšlienku pôvodnej akcie zachovať. Týmto Vám ponúkame identické podmienky na novšie zariadenie rovnakej triedy KONICA MINOLTA Bizhub 224eViac informácii o akcii a zariadení nájdete tu.

Potrebujete profesionálne čiernobiele multifunkčné zariadenie formátu A3, ale zariadenia tejto triedy sú pre Vás finančne nedostupné? 

Naša spoločnosť IKARO s.r.o., v spolupráci s naším dlhoročným partnerom Konica Minolta, prichádza s mimoriadnou akciou, ktorá Vám ušetrí nemalé finančné zdroje z Vášho rozpočtu.
Dovoľte, aby Vás oboznámili s výnimočnou 53% zľavou na multifunkčné zariadenie Konica Minolta Bizhub 283.

V praxi to znamená, že zariadenie s cenníkovou cenou 3.921€ s DPH, môžete teraz získať v mimoriadnej akciovej cene 1.843€ s DPH (1.536€ bez DPH). Nejedná sa pritom o používané alebo zánovné (demo) zariadenie - zariadenie je úplne nové a nepoužité, pričom sa na neho vzťahuje plná záruka.Tlač portrétu prezidenta Andreja Kisku 


Rozmer portrétu je 39x54cm. Jednotná cena je 5€/ks. O termíne dodania a kompletnej cene (s dopravou) Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom, na základe Vami vyplneného dotazníka nižšie na stránke.

Ak máte záujem o tlač portrétu v inom rozmere, prípadne máte akékoľvek ďalšie otázky, volajte 051/7724505 (oddelenie planografie) alebo píšte na planografia@ikaro.sk .Ozdravenie notebooku a počítača 

Prešov, 26. jún 2014
Počas našej dlhoročnej praxe sa presviedčame o potrebe neustálej starostlivosti o notebooky a počítače. Dôvodov, prečo dochádza k problémom so zariadeniami, je hneď niekoľko.Platba s American Express 

Prešov, 25.2.2014

Pri platbe platobnou kartou cez POS terminál v spoločnosti IKARO môžete odteraz platiť už aj kartami American Express.Strana 1 z 2, zobrazených 12 z 16

<< predchádzajúca | 1 | 2 |

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO