Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Výrobca (4)

Upresniť výber


reset parametrov

Podľa ceny

Cenový rozsah

Parametre tovaru





<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>
spojka SC SM/MM ,průchozí ztráty
Dostupnosť:
Cena s DPH1,08 €
Cena bez DPH 0,90 €
spojka ST SM/MM ,průchozí ztráty
Dostupnosť:
Cena s DPH1,12 €
Cena bez DPH 0,93 €
Optická spojka SC single mode simplex bez příruby.
Dostupnosť:
Cena s DPH1,19 €
Cena bez DPH 0,99 €

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní.
Dostupnosť:
Cena s DPH1,24 €
Cena bez DPH 1,04 €
Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní - SXAD-SC-PC-OM3-D.
Dostupnosť:
Cena s DPH1,26 €
Cena bez DPH 1,05 €
Optická spojka SC single mode duplex
Dostupnosť:
Cena s DPH1,35 €
Cena bez DPH 1,13 €

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Dostupnosť:
Cena s DPH1,39 €
Cena bez DPH 1,16 €
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D. Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní. Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené ...
Dostupnosť:
Cena s DPH1,69 €
Cena bez DPH 1,41 €
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3
Dostupnosť:
Cena s DPH1,78 €
Cena bez DPH 1,49 €

Spojka LC multi mode duplex (možno použít do optických van SC)
Dostupnosť:
Cena s DPH1,93 €
Cena bez DPH 1,61 €
Spojka LC single mode duplex (možno použít do optických van SC)
Dostupnosť:
Cena s DPH1,96 €
Cena bez DPH 1,64 €
Optická spojka LC/LC, multimode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro multimode vlákna OM3.
Dostupnosť:
Cena s DPH2,16 €
Cena bez DPH 1,80 €


<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete