Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Výrobca (4)

Upresniť výber


reset parametrov

Podľa ceny

Cenový rozsah

Parametre tovaru





<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>
Optická spojka LC/APC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.
Dostupnosť:
Cena s DPH2,47 €
Cena bez DPH 2,06 €
OPTIX LC Optická spojka SM Duplex bez příruby
Dostupnosť:
Cena s DPH2,54 €
Cena bez DPH 2,12 €
Optická spojka SC/APC single mode duplex typ broušení: APC
Dostupnosť:
Cena s DPH2,57 €
Cena bez DPH 2,15 €

Pigtail 62,5/125 LCupc MM OM1 1,5m Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. ...
Dostupnosť:
Cena s DPH2,72 €
Cena bez DPH 2,27 €
Cena uvedena za 1m, do objednávky vložte počet udávající délku v metrech. Popis produktu: Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 12 vláken, ...
Dostupnosť:
Cena s DPH3,37 €
Cena bez DPH 2,81 €
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex OM3 bez příruby
Dostupnosť:
Cena s DPH3,98 €
Cena bez DPH 3,32 €

Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr ...
Dostupnosť:
Cena s DPH4,09 €
Cena bez DPH 3,41 €
Optická kazeta s hřebínky pro uložení optického svaru,12 pozic vhodná zejména pro optické vany „TRITON“ 16xSC,16xST možnost stohování v optické vaně 140x100mm
Dostupnosť:
Cena s DPH4,10 €
Cena bez DPH 3,42 €
PŘEHLED Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu 50N) k tažnému členu v ...
Dostupnosť:
Cena s DPH4,66 €
Cena bez DPH 3,89 €

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.
Dostupnosť:
Cena s DPH4,90 €
Cena bez DPH 4,08 €
Úchytka pro instalaci FTTX DROP samonos. způsob. dielektrická Popis: Úchytka pro instalaci DROP kabelu, beznástrojová instalace, plastové oko pro uchycení např. ke zdi ...
Dostupnosť:
Cena s DPH5,13 €
Cena bez DPH 4,28 €
Příslušenství k optickým datovým kabelům Čistící ubrousky bezprašné.
Dostupnosť:
Cena s DPH5,22 €
Cena bez DPH 4,35 €


<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete