Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Výrobca (4)

Upresniť výber


reset parametrov

Podľa ceny

Cenový rozsah

Parametre tovaru





<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>
Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká
Dostupnosť:
Cena s DPH8,35 €
Cena bez DPH 6,96 €
Gelový beznástrojový optický konektor. Za pomoci těchto konektorů můžete rychle, kvalitně a levně ukončovat optické vlákna na konektorech.
Dostupnosť:
Cena s DPH10,44 €
Cena bez DPH 8,70 €
Optická spojka E2000/APC single mode simplex
Dostupnosť:
Cena s DPH11,86 €
Cena bez DPH 9,89 €

Optický FTTH spojovací box pro 4 vlákna IP65 200x102x40mm OCC3119 Vodotěsný nástěnný plastový rozvaděč. 3 otvory pro vstupnní/výstupní kabel, 4 výstupní porty pro ...
Dostupnosť:
Cena s DPH13,23 €
Cena bez DPH 11,03 €
ISOPROPYLALKOHOL 1 litr koncentrace: 99%
Dostupnosť:
Cena s DPH14,38 €
Cena bez DPH 11,99 €
Průmyslový zásuvkový modul CAT6 STP 1 x RJ45 IP67 PŘEHLED Tyto průmyslové zásuvkové moduly strukturované kabeláže Solarix jsou určeny pro použití v prostředí, kde nelze ...
Dostupnosť:
Cena s DPH14,51 €
Cena bez DPH 12,09 €

V kartě download je k nahlédnutí fotka zboží.
Dostupnosť:
Cena s DPH14,92 €
Cena bez DPH 12,44 €
Malý plastový rozvaděč pro odbočkování z hlavního vedení. Umístění 6-ti svarků, 1x průchozí kabel hlavního vedení, 4 výstupní porty. Výstupní porty lze osadit adaptéry ...
Dostupnosť:
Cena s DPH17,35 €
Cena bez DPH 14,46 €
Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/125 multimode.
Dostupnosť:
Cena s DPH17,44 €
Cena bez DPH 14,54 €

Označovací štítek MALÝ 30x8mm - 100ks
Dostupnosť:
Cena s DPH21,38 €
Cena bez DPH 17,82 €
Ochrana sváru optického vlákna délky 40 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr ...
Dostupnosť:
Cena s DPH26,01 €
Cena bez DPH 21,68 €
Ochrana sváru optického vlákna délky 45 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr ...
Dostupnosť:
Cena s DPH26,01 €
Cena bez DPH 21,68 €


<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete