Newsletter
Partneri

FACEBOOK

TWITTER

Výrobca (4)

Upresniť výber


reset parametrov

Podľa ceny

Cenový rozsah

Parametre tovaru





<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>
Ochrana sváru optického vlákna délky 61 mm pro mechanickou ochranu sváru optického vlákna. Vyrobeno v EU Vnější průměr pouzdra po smrštění: 2,4 mm +/- 0,2 mm Průměr ...
Dostupnosť:
Cena s DPH24,57 €
Cena bez DPH 20,48 €
Nástěnný opt.spoj. box pro 24 pigtailů vč.kazet
Dostupnosť:
Cena s DPH27,65 €
Cena bez DPH 23,04 €
SXPI-LC-UPC-OS-1,5M-12PCK Pigtail 9/125 LCupc SM OS 1,5m, balení 12ks - barvy. Specifikace *Konektor: LC *Broušení ferule: UPC *Rozměr vlákna: 9/125 *Typ vlákna: ...
Dostupnosť:
Cena s DPH28,91 €
Cena bez DPH 24,09 €

PŘEHLED Rozvaděč kovový, optický, jednokřídlý se zámkem, vybavený čelem pro 24x SC a 2x optickou kazetou, včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Pro 24 simplex SC spojek Panel ...
Dostupnosť:
Cena s DPH33,39 €
Cena bez DPH 27,83 €
Označovací štítek VELKÝ 60x25mm - 100ks
Dostupnosť:
Cena s DPH33,88 €
Cena bez DPH 28,23 €
Příslušenství k optickým datovým kabelům
Dostupnosť:
Cena s DPH38,65 €
Cena bez DPH 32,21 €

Nástěnný opt. rozvaděč 24x ST vč. kazet, uzamyk. (ilustrační obrázek, rozvaděč má ST otvory)
Dostupnosť:
Cena s DPH45,34 €
Cena bez DPH 37,79 €
3565 Optický spojovací box pro 16 pigtailů vč. kazet Popis produktu: Vodotěsný nástěnný plastový rozvaděč. 2 otvory pro vstupní/výstupní kabel, 16 výstupní porty pro ...
Dostupnosť:
Cena s DPH70,25 €
Cena bez DPH 58,55 €
Optický plechový rozvaděč, dvoukřídlé dveře, 2x zámek. Konstrukce: pro max. 24 ks SC simplex spojek. Barva: šedá Krytí IP20 (vnitřní prostředí) Obsahuje: 1x optická ...
Dostupnosť:
Cena s DPH87,43 €
Cena bez DPH 72,86 €

Optický FTTH spojovací box pro 24pigtailů vč kazet Přehled * Optický FTTH spojovací box pro 24pigtailů vč kazet * Venkovní vodotěsný nástěnný plastový rozvaděč s IP65 * ...
Dostupnosť:
Cena s DPH91,62 €
Cena bez DPH 76,35 €
Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSZH pláštěm a singlemode vlákny. Balení 500m Parametry konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou ...
Dostupnosť:
Cena s DPH188,08 €
Cena bez DPH 156,74 €
Laminátové protahovací péro "kobra" 6mm 100mm *Materiál pera: pevnostní laminát *Materiál stojanu: ocel *Délka pera: 100m *Průměr pera: 6 mm *Montážní očko na uchycení ...
Dostupnosť:
Cena s DPH292,32 €
Cena bez DPH 243,60 €


<< << | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | | >> >>


Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete