Finančná
kalkulačka

Najnovšie články

Značkový počítač za neznačkovú cenu 

 

            Značkový počítač 

            za neznačkovú cenu

 

Slovné spojenie značky dole, by na prvý pohľad mohlo evokovať všeobecnú výzvu na nelegálny zvoz dopravných značiek do zberných surovín. Širší preklad tohto spojenia je však omnoho pozitívnejší: nízke ceny značkových tovarov lámu rekordy.

V oblasti výpočtovej techniky je skutočnosť taká, že značkové počítače sa dnes dajú kúpiť za cenu neznačkových - tzv. skladačiek. Pre zákazníka je to dozaista veľmi príjemná informácia. Ak sa

k cene pridruží nezameniteľná kvalita a výkon prémiovej značky, rýchly servis a nízky počet reklamácií, výsledná spokojnosť zákazníka predčí aj tie najsmelšie očakávania.

Počítače renomovaného výrobcu COMFOR majú všetky predpoklady, aby takýto vzťah vytvorili. Sú vyrábané podľa najprísnejších noriem  ISO 9001 a pri výrobe prechádzajú šiestimi náročnými testami. Tie preveria každý komponent samostatne. To platí aj o celom systéme i s programami z pohľadu spoľahlivosti,  potrebného výkonu a kompatibility, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť celého počítača COMFOR.

 

 

 

 

Pri návrhu počítačových zostáv sa riadi skutočnými potrebami a možnosťami zákazníka. Počítače COMFOR sú vyrábané zo vzájomne zladených komponentov, čo nám umožňuje efektívne využiť ich parametre. Preto počítače COMFOR pri optimalizovanej cene dosahujú maximálne výkony.

Keďže patríme do autorizovanej skupiny COMFOR PARTNER, pre danú značku počítačov poskytujeme aj záručný a pozáručný servis priamo

v sídle firmy, pričom výmena chybného komponentu trvá 1 pracovný deň. Každý počítač COMFOR je centrálne evidovaný, takže je veľmi ľahké doplniť vhodné komponenty pre jeho budúce rozšírenie.

Všetky uvedené argumenty smerujú už len

k jedinému kroku. V tomto predvianočnom období prehodnotiť svoje vzťahy všetkých druhov

a charakterov a učiniť to správne rozhodnutie. Počítač COMFOR. 

                                                                                                Váš  IKARO  teamVyšli sme s farbou von! 

Ak dnes deťom poviete, že farebný televízor tu nebol stále, môže sa stať, že chvíľu budú v rozpakoch premýšľať, či také niečo môže dospelý človek vôbec povedať. A keď o pár rokov tým istým deťom poviete, že aj farebné tlačiarne tu neboli odjakživa, buďme pripravení na reakciu, že na takéto reči sme naozaj príliš dospelí.

Aktuálna realita je taká, že farebná tlač a zariadenia na ňu potrebné sa rozširujú rýchlosťou expresného vlaku. Samozrejme, spolu s pribúdajúcim počtom predaných zariadení, klesá ich obstarávacia cena a zvyšuje sa atraktívnosť týchto produktov pre širokú zákaznícku verejnosť.

Pozorným iste neuniklo, že v segmente atramentových A4 farebných tlačiarní a multifunkčných zariadení dnes cena pre zákazníka atakuje hranicu dvoch tisícok, ešte stále slovenských korún, k základnej A3 takejto tlačiarni sa dá prísť za cca desať tisícok.

Tak, ako tohtoročné leto praje na Slovensku hubám, rovnako praje aj laseru a to až do takej miery, že to začína vyzerať, akoby technológia tlače postavená na laseri v poslednom čase chytila druhý dych – A4 čiernobiele tlačiarne sú už prakticky zadarmo, farebné A4-ky lámu hranicu piatich tisícok a farebné A3 tlačiarne sa nezadržateľne blížia k hranici tridsiatich tisícok. Pokiaľ ide o multifunkčné zariadenia, ľady sa pohli aj tu – hneď pod týmto článkom prinášame ponuku na na trhu prvé A4 laserové multifunkčné zariadenie, na ktoré Vám postačia dve päťtisícky a vedľa neho reprezentanta najväčšieho cenového skoku smerom nadol – A3 farebné laserové multifunkčné zariadenie pre office prostredie spoločnosti Konica Minolta, ktoré v cene pod 84 tisíc ponúka to, načo bolo doposiaľ aj stodvadsaťtisíc málo. Bizhub C200 je takto prvou skutočnou lastovičkou prognostikmi už dva roky opakovaného tvrdenia, že čiernobielym A3 „kopírkam“ v priebehu najbližšej doby definitívne odzvoní – rýchlosť zbližovania cien čiernobielej a farebnej technológie nám všetkým dáva reálnu nádej, že to už naozaj nepotrvá dlho a čiernobiele „kancelárske“ kopírky budú musieť definitívne uvoľniť miesto svojim plnofarebným súrodencom.

 

Team IKARO.

 Výstava Dušana Guziho PIENINY - PREŠOV - PREŠOVČANIA 

 

Tlačiť fotografie na farebnej tlačiarni je moderné a stále obľúbenejšie. Veľkú radosť z takejto, dnes už aj pomerne „domácej“ vymoženosti, majú najmä dovolenkoví fotografi. No nemenej nadšená je aj profesionálna obec fotografov, najmä keď ide o veľkoformátovú  tlač v špičkovej foto kvalite.

Dôkazom toho bola prezentácia najmodernejšej technológie, ktorú sme realizovali pod záštitou výrobcu veľkoformátových tlačiarní a plotrov, spoločnosťou Hewlett Packard, a v spolupráci s renomovaným prešovským fotografom Dušanom Guzim, ako vernisáž fotografií z jeho tvorby, ktorá sa uskutočnila dňa 14.2.2008 v prešovskej cukrárni Viktoria. Kultivované prostredie, vysoká účasť odbornej verejnosti, sprievodné semináre a prezentácie, no najmä vysoká kvalita samotných fotografií dala celému podujatiu punc jedinečnosti nielen v meste Prešov, ale aj v ďaleko širšom regióne.

Všetky diela, ktoré mohli pozvaní hostia obdivovať, boli vytlačené na fotografickej tlačiarni HP Designjet Z3100 na originálnych papieroch a plátnach výrobcu HP. Ako spoločnosť so štatútom HP Preferred Partner tieto zariadenia nielen dodávame, ale zároveň poskytujeme plnú podporu ich prevádzky pokiaľ ide o dodávku originálnych HP atramentov a širokého spektra HP tlačových médií. Navyše toto zariadenie používame vo vlastnom reprografickom štúdiu A0, kde tlačíme veľkoformátové výkresy a fotografie tak pre profesionálov, ako aj pre amatérov a nadšencov veľkých formátov.

Čerešničkou na torte prezentačného večera bolo školenie v oblasti práce v prostredí programu Photoshop, zamerané na spracovanie podkladov

z digitálneho fotoaparátu pre finálnu tlač. Tá podčiarkla jedinečnosť prezentácie, ktorej výnimočnosť spočívala aj v tom, že výrobca tlačového zariadenia demonštroval výkon tlačiarne a kvalitu výstupov priamo na ukážkach tlače fotografií zo súborov, ktoré si pozvaní hostia priniesli so sebou.

Ohlasy, ktorých sa nám dostávalo hneď po vernisáži, hovorili jediné: toto výnimočné podujatie bolo obohatením pre všetkých zúčastnených nielen po stránke umeleckej, ale prinajmenšom v rovnakej miere aj odbornej. 

 

IKAROžurnál - jar 2008Úvodné slovo - vernisáž výstavy Dušana Guziho za pomoci tlačovej technológie HP 

 

(Ako už bolo povedané) Moje meno je Róbert Staško a reprezentujem tu spoločnosť IKARO s.r.o., ktorú by som Vám rád predstavil v dvoch rovinách. Jednak ako obchodného partnera a reprezentanta spoločnosti Hewlett Packard v našom regióne so štatútom HP Preferred Partner, jednak ako poskytovateľa služieb v oblasti veľkoformátovej tlače prostredníctvom nášho A0 štúdia.

Pod záštitou spoločnosti Hewlett Packard a v spolupráci s pánom Dušanom Guzim, ako jedným z našich prvých zákazníkov na veľkoformátovú tlač vo foto kvalite, sme pre Vás spoločne pripravili túto vernisáž, ktorá si kladie za cieľ prezentáciu aktuálnej tvorby pána Guziho, „zhmotnenú do prezentovateľnej podoby“ za pomoci špičkovej tlačovej technológie spoločnosti HP a nášho A0 štúdia. Samotná vernisáž bude sprevádzaná tombolou a bohatým odborným sprievodným programom takže verím, že čas strávený v tejto spoločnosti bude pre každého z Vás obohatením a, že na účasť na tejto vernisáži budete spomínať len v superlatívoch.  Riso HC5000 

Japonský výrobca Riso Kagaku potešil užívateľov atramentových tlačiarní veľmi výkonnou novinkou. Digitálnym tlačovým strojom Riso HC5000 prezentovaným na trhu ako štvorfarebná komunikačná tlačiareň. Je to rýchla a lacná tlačiareň s lacnou prevádzkou aj pri plnofarebnej tlači.

Spoločnosť Olympus dodala do Riso HC5000 vysokorýchlostnú piezoelektrickú ink-jetovú technológiu, vďaka ktorej je nová tlačiareň schopná v závislosti od pokrytia farbou tlačiť od 105 do 183 strán A4 za minútu. A to v plnej farbe. Obojstranná tlač v nastavení Normal má rozlíšenie 600 dpi a Fine pracuje s rozlíšením 900 dpi. Vo všeobecnosti nová tlačiareň od Riso Kagaku vyžaduje minimálnu údržbu.

www. RISOGRAPH.skIkarožurnál – úvodník - zima 2007 

 

Ikarožurnál – úvodník

 

Čochvíľa sme o jedny Vianoce starší a o pekných pár darčekov bohatší. Áno, Vianoce sú rodinnými sviatkami pokoja a rovnako tak sviatkami prekvapení a darčekov. Vianočný trh už tradične prekypuje originálnou ponukou a širokým výberom čohokoľvek pre každého člena rodiny.

Ak teda uvažujete o kúpe darčekov pre svoje adolescentné deti v študentskom veku, alebo chcete urobiť radosť samému sebe, pouvažujte o nákupe notebooku. Takýto „taškový“ počítač, ako mu hovoria deti v predškolskom veku, je veľmi šikovná vecička.

Od čias prvých notebookov sa toho veľa zmenilo a súčasné modely sú rovnako výkonné a spoľahlivé ako klasické počítače so samostatným serverom a monitorom. Miniaturizácia pokročila správnym smerom a sprístupnila notebooky širokej skupine užívateľov. Pamäťové karty, mikroprocesory a grafické karty, ktorými sú dnešné notebooky vybavené, umožňujú používať aj tie najzložitejšie programy bez toho, aby sa človek nechal vyviesť z miery nízkou rýchlosťou spracovania údajov.

Iný aspekt využitia notebookov, vlastne najdôležitejší, kvôli ktorému boli tieto zariadenia vyvinuté, je mobilita. Po tej siaha čoraz viac užívateľov. Prináša im slobodu a znižuje nervové chvenie spôsobené prestojmi. Preto je voľba nákupu notebooku vhodná pre manažérov, obchodných cestujúcich a študentov. Manažéri si takto môžu podklady na obchodné stretnutie pripraviť v aute a prezentovať ich pomocou notebooku priamo u obchodného partnera. A študenti, neustále zápasiaci s nedostatkom miesta v internátnych izbách, privítajú notebook všetkými štyrmi. Navyše, ročníkovú prácu potom stihnú dokončiť ráno vo vlaku...

A ešte niečo. Aby sme si nepohnevali Ježiška, čo nosí klasické počítače pripomenieme, že aj v tejto oblasti je čo ponúknuť. Tento segment hardvéru je stále veľmi žiadaný, preto predajcovia tento súdok ponuky majú stále poruke.

Ako obyčajne, možné je vybrať si „vyskladaný“ počítač zo samostatných komponentov, alebo zvoliť si kvalitnejšiu cestu značkového computera. Obidve možnosti majú svoje výhody. „Vyskladaný“ počítač dominuje cenou – značkový zasa spoľahlivosťou a kompatibilitou s najrozšírenejšími softwérmi. Ak vám navyše k značkovému počítaču pridáme „neznačkovú“ cenu, máte o dôvod viac na zamyslenie.

Do nového roka 2008 všetko najlepšie a ten správny darček pod stromček

praje

IKARO15 rokov dobrej práce 

S ľahkou nostalgiou si môžeme zaspomínať na časy, keď sa autá predávali priamo z vagónov a mobil stál osemdesiat- tisíc. A predsa tie neuveriteľné chvíle nie sú až tak ďaleko. V týchto krásnych časoch vznikalo Ikaro. Presnejšie v auguste 1992.

Ak by sme parafrázovali Jeromea Klapka Jeromea, tak v tom roku traja kamaráti nastúpili do člna, aby sa vydali na plavbu rušnými a neprebádanými vodami slovenského biznisu.

Vydali sa smerom výpočtovej techniky.

A vybrali si správne. Majme pri tom na pamäti, že v tej dobe väčšina suchozemcov verila, že pracovať na počítadle s televízorom dokážu len kúzelníci a ten, kto dokáže uviazať ten správny námornícky uzol počítačovej siete mohol byť razom povýšený trebárs na kontraadmirála.

 

Dlhá plavba začala na svitaní pred

15 rokmi. Traja kamaráti, vyzbrojení nadšením a znalosťami najnovších námorno-počítačových máp, vplávali do vôd slovenského trhu s výpočtovou technikou. Spočiatku bolo počasie nepriaznivé:  stiesnené kancelárske priestory, studená úverová politika a ostrá pobrežná konkurencia. No ako pribúdalo zastávok

v prístavoch, tak si malého člna začali všímať zákazníci. Kupovali počítače, kopírovacie stroje a boli takí spokojní, že troch kamarátov v člne vítali na móle zakaždým, keď prišli do ich prístavu.

Za krátky čas už bol čln malý, lebo kamarátom k predaju výpočtovej techniky pribudla distribúcia spotrebného materiálu

a náhradných dielov pre reprografickú techniku. Preto si zadovážili novú veľkú loď.

A pojednali do služby aj nových námorníkov, samých odborníkov vo fachu, aby loď

v každom prístave obslúžila zákazníkov

k najväčšej spokojnosti.

 

Za tých 15 rokov loď Ikaro prebrázdila veľa morí a jej 25-členná posádka odviedla veľký kus roboty. Uplynulý čas a zákazníci dokonale zhodnotili jej prácu. Počas tejto doby sa z malého člna stala stabilná loď, presne sa orientujúca v búrlivo

sa vyvíjajúcom prostredí výpočtovej a kopírovacej techniky. Čas preveril lojalitu zamestnancov, zákazníkov aj dodávateľov. Navyše potvrdil správny výsledok: že ten čas stál zato.

 

 Čo prináša Windows Vista – 1 minúta na presvedčenie 

 

• Všadeprítomné vyhľadávanie zvýši osobnú produktivitu.

• Nové možnosti organizácie, popisu a zobrazenia súborov zaistia významné úspory času.

• Zmena jadra systému prináša väčšiu stabilitu a bezpečnosť pri zachovaní požívateľskej prívetivosti.

• Mobilní používatelia vďaka novým technológiám a jednoduchému nastaveniu lepšie využijú výhody mobilných zariadení pri vyššej úrovni zabezpečenia systému.

• Nové aplikácie pre domáce použitie prinášajú dodatočnú funkčnosť systému, ktorá lepšie reflektuje požiadavky našej doby. Počítač sa stáva skutočným centrom domácej zábavy.

• Pokročilé nástroje nastavenia bezpečnostných politík umožňujú jednotlivcom a organizáciám prispôsobiť systém konkrétnym požiadavkám. Sledovanie výkonu systému a jednoduchšia správa jednotlivých staníc a celej infraštruktúry predstavuje významné úspory IT nákladov.

 

Windows Vista Home Basic

• Základná edícia pre domáce použitie. Prináša vyššie zabezpečenie a spoľahlivosť, integrované vyhľadávanie a nové možnosti organizácie súborov, rodičovskú kontrolu a vylepšené možnosti sieťového pripojenia.

 

Windows Vista Home Premium

• Hlavná edícia pre domáce použitie. Prináša nové používateľské rozhranie Windows Aero, aplikáciu Media Center, Tablet PC a možnosť vytvárať profesionálne vyzerajúce DVD.

 

Windows Vista Business

• Edícia, ktorá zaistí malým, stredným aj veľkým podnikom vyššiu produktivitu, bezpečnosť a mobilitu. Možnosť pripojenia do domény, nastavenia bezpečnostných politík, Tablet PC funkcionalitu a niektoré špecifické funkcie pre podnikové potreby.

 

Windows Vista Enterprise

• Výhodou sú pokročilé bezpečnostné funkcie, možnosť jazykovej nezávislosti, Virtual PC a subsystém pre unixové aplikácie.

 

Windows Vista Ultimate

• Vlajková loď všetkých edícií. Prináša bezkompromisné riešenie všetkého, čo Windows Vista ponúka, či už ide o domáci, pracovný, alebo mobilný počítač. Jednoducho povedané, kombinácia edícií Home Premium a Enterprise.Komu sa nelení, tomu sa zelení 

 

            Komu sa nelení, tomu sa zelení. Pravidlo známe od nepamäti naberá v hektickej dobe, v ktorej žijeme, čoraz väčšiu aktuálnosť. Aktívni ľudia, aby naplnili svoj život, potrebujú a chcú veľa cieľavedomého pohybu, činnosti či práce. Usilujú sa svoju aktivitu čo najviac zefektívniť, aby im prinášala potešenie a uspokojenie.

            Najviac svojho času venujeme práci. Tá je jednou z dôležitých okolností, ktoré podmieňujú podstatu duševnej existencie ľudstva. Čím viac práce, tým menej negatívnych emócií. Súčasná „technodoba“, ktorá priniesla všeobecnú  „computerizáciu“, pomáha zvyšovať a uľahčovať pracovné výkony. V mnohých profesiách sa bez počítača už pracovať vlastne ani nedá. Smola je, keď vypadne elektrika, však áno? Ale to sa nestáva často...

            Riešením je výborný NOTEBOOK (po východniarsky NOCBUK). Ak si odmyslíme tú nespornú výhodu, že funguje aj na baterky, získavame v ňom výborného prenosného pomocníka. Klasická počítačová stanica, za ktorú si sadáme ráno, keď prídeme do práce, môže byť NOTEBOOKom plne nahradená. Ten, čo celý deň pracuje s datami a potrebuje si prácu vziať domov, takéto zariadenie ocení. Ak NOTEBOOK používa celý deň (v kancelárii, v aute, na obchodnom stretnutí), jednoducho ho zbalí a prinesie domov, aby uložené data mohol spracovávať ďalej.

            Má to aj iné výhody. Takýto „taškový televízor“ určite neunikne pozornosti vášho 3 až 4 ročného potomstva (o vyšších ročníkoch dedičov ani nehovoriac). Po celodennom zhode je rozkošný pohľad na dcérku či synčeka, ktorý sa všemožne snaží komunikovať so psíkom z wordovskej „nápovědy“ na nezaplatenie...

IKAROžurnál - zima 2006Operatívny prenájom zariadení  

 

SNP

Splátkový Nákup Pod cenu

Uvidíte, že nákup na splátky u nás je výhodnejší ako nákup v hotovosti.

 

Operatívny prenájom zariadení

Nakupovať stroje a zariadenia do firmy a platiť za ne v hotovosti už dávno nie je v móde. Dávať od seba hotové peniaze je pri súčasných možnostiach financovania v mnohých prípadoch nerozumné.

Operatívny prenájom zariadení je jednou z foriem financovania, ktorý nevyžaduje viazanie veľkého objemu firemného kapitálu a samotné využitie nového zariadenia alebo technológie zabezpečí dostatočný výnos na to, aby splátky boli zaplatené načas.

Logika operatívneho prenájmu v prípade kopírovacích a tlačiarenských zariadení je postavená tak, že sa dohodnutý paušálny mesačný poplatok na dohodnuté obdobie (36 alebo 48 mesiacov) dostáva nájomca k dispozícii požadované zariadenie. Prevádzku prenajímaného zariadenia realizuje prenajímateľ prostredníctvom zmluvného servisu, čo v praxi znamená, že za pevne dohodnutú cenu výstupu (či už kópie, alebo výtlačku) zabezpečuje počas celej doby operatívneho prenájmu plnú funkčnosť zariadenia (dodávky spotrebného materiálu, údržby, opravy, ap.) pri garantovanej kvalite výstupu. Fakturácia paušálneho poplatku a nákladov na zmluvný servis (podľa odpočtu počítadla stroja) je realizovaná raz za kalendárny mesiac. Po ukončení doby prenájmu má nájomca na výber, či si prenajímané zariadenie odkúpi za vopred dohodnutú cenu do vlastníctva (obvykle 10% z obstarávacej ceny), alebo zaradenie vráti späť prenajímateľovi.

Tak, ako na prvý pohľad pripadá záujemcom o operatívny prenájom logické, že si zariadenie po uplynutí doby nájmu odkúpia do vlastníctva, existuje aj opačný pohľad na celú záležitosť. Rýchle tempo morálneho opotrebenia tohto typu techniky ako aj fakt, že s postupujúcim vekom zariadení pribúdajú náklady na ich prevádzku najmä pokiaľ ide o opravy a údržbu, dáva na zváženie, nakoľko má pre prenajímateľa zmysel odkupovať troj či štvorročné zariadenie, ak môže opotrebované zariadenie jednoducho vrátiť a pokračovať v dohodnutých podmienkach s generačne novým zariadením. Neskoršiu odpoveď na otázku „Kam so starým, nefunkčným strojom?“ už v tomto prípade hľadať netreba.

Operatívny prenájom kancelárskej techniky v každom prípade znamená úsporu investícií a jednoduché plánovanie prevádzkových nákladov. Prináša okamžitú modernizáciu zariadení alebo zabezpečí dodávku potrebnej techniky podľa charakteru činnosti zákazníka. Vlastné finančné zdroje ostanú neodčerpané a môžu byť použité inde. Navyše sa o zariadenie nemusíte vôbec starať. Máte ho predsa na to, aby ste ho užívali...

            Nakoniec malá poznámka. Ak podmienky operatívneho prenájmu umožňujú napríklad dopravným spoločnostiam výhodne si obstarať niekoľko desiatok kamiónových súprav naraz, s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote môžeme povedať, že operatívny prenájom A3 čb stroja pri výške splátky od 500 Sk mesačne zvládne hocikto.Úvodník - leto 2006 

Ťažko povedať, kedy presne tohto roku príde leto, ale jedno je isté  na letnú dovolenku sa teší každý. Vopred máme vybranú vzdialenosť, čas a spôsob oddychu počas voľných dní určí miesto samo. Niekto má rád vôňu morskej peny, iní budú nastavovať tváre slnku a s vlasmi vejúcimi v horskom vetre hlbokými dúškami vdychovať vlhký lesný vzduch.

Povznesieme sa novými zážitkami, čo sa na nás budú smiať z kôp fotografií. A zážitky majú farbu. Tie najpríjemnejšie hrajú všetkými farbami.

Dnes môže fotografovať hocikto

a hocičím. Kvalitná farebná fotografia však vyžaduje kvalitné „náradie“. Fotoaparátom začínajúc a farebnou tlačiarňou končiac, lebo časy domácich zväčšovákov a ustaľovačov sú pre väčšinu z nás nenávratne preč.

Aj počas dovolenky si môžete vybrať

z našej ponuky tlačových strojov a pritom sa netreba unúvať kamsi do obchodu. Stačí kliknúť na www.ikaro.sk. Správny výber vhodnej tlačiarne vám zaručí, že príťažlivé farby dovolenky si doma vychutnáte ešte raz.     

 

IKAROžurnál - leto 2006Renovované náplne 

 

Určite sa vám už stalo, že farba vo vašej tlačiarni došla práve vo chvíli, keď ste mali najviac práce. Hrôza, však. Nepomohlo hromženie, ani vysoký tlak…

            V podstate, o tlačiarni nevieme, pokiaľ tlačí. V opačnom prípade treba dodať papier, alebo vymeniť toner, či náplne. A práve dve posledne spomenuté súčasti tvoria nemalú nákladovú položku prevádzky.

            V takej chvíli treba zvážiť možnosti renovácie tonerov a cartridgeov. Náhradná náplň použitého tonera je lacnejšia ako toner nový a v konečnom dôsledku je takéto riešenie šetrné aj k životnému prostrediu. Použitie renovovaného tonera je veľmi výhodné najmä u laserových tlačiarní. U tlačiarní atramentových je však situácia iná a skúsenosť hovorí, že renovované náplne ich poškodzujú.

            V našej ponuke sú renovované náplne oproti konkurencii cenovo veľmi výhodné. Stačí si porovnať ceny dvoch rovnakých značiek repasovaných tonerov u nás a inde. 

 

IKAROžurnál - jar 2006Strana 11 z 12, zobrazených 12 z 136

| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO