Finančná
kalkulačka

Najnovšie články

Plotre HP 

Milá priatelia!

„Houston, máme ploter...“

Ak takúto informáciu zachytí omnoho skromnejšie pracovisko, než je americký úrad pre výskum vesmíru, nemusí hneď podliehať panike. V najhoršom prípade si predstaví usilovnú mašinku, z ktorej vypadávajú vyrezané písmená.

Pionierske časy však tlačová technika má už nenávratne za sebou. Plotre dnešných čias sa zmenili na vysokovýkonné veľkoformátové tlačiarne.

Napríklad Hewlett Packard prišiel na trh s novou tlačiarňou pre oblasť CAD/GIS HP DesignJet 4000. Rýchlosť tlače a správa tlačiarne predstavujú technologický medzník nového tisícročia. Stačí 25 sekúnd a výkres formátu A1 máte na stole. Za hodinu vám treba 100 takých stolov. Ktorá konštrukčná kancelária, architektonické štúdio, či reklamné pracovisko takýto výkon neocení? Veď vysoká presnosť tlače s rozlíšením až 2400x1200 dpi umožňuje rýchlo tlačiť aj tie najnáročnejšie CAD výkresy a GIS mapy.

Veľmi zaujímavé sú nízke prevádzkové náklady. Tlačiareň ich dosahuje veľkokapacitnými náplňami, ktoré nevyžadujú údržbu, čím sa znižuje náročnosť obsluhy.

Na trhu sú však aj „vreckovejšie“ plotre určené pre kanceláriu alebo DTP. Tie umožňujú ekonomickú tlač CAD výkresov, diagramov, či fotografického materiálu. A fotky z takýchto tlačiarní vám tak skoro veru nevyblednú...

 

IKAROžurnál - zima 2005Úvodník - internetový obchod 

 

Milí priatelia!

 

            Leto cvála míľovými krokmi niekam do teplejších krajín a pre nás teplomilných nastávajú dni svetrov. Alebo aj papúč, ak chcete. Predsa len upršané jesenné nebo a studený vietor nikomu chuť ísť von nepridá. Ba naopak. Skôr sa zatvoríme niekde do teplej izby s voňavou kávou, než by sme sa vybrali do chladného dňa voľakde na nákupy.

            Á propos nakupovanie. Existujú aj iné, omnoho príjemnejšie a jednoduché spôsoby. Napríklad cez internet. A u nás v Ikare to ide naozaj veľmi ľahko. Na stránke www.ikaro.sk môžete prostredníctvom internetového obchodu nakúpiť všetko počítačmi začínajúc a softvérmi končiac.

            Náš obchodný portál je v podstate jednoduchý a ľahko zrozumiteľný. Zoznam produktov je rozdelený do jedenástich kategórií (od pamäťových médií a spotrebného materiálu cez počítače a softvéry až k prezentačnej technike). Produkty je možné vyhľadávať aj podľa výrobcov.

            Každý výrobok má vyobrazenie s popisom a zvýšilo sa aj miesto pre vašu komunikáciu s nami. To v prípade, že ste na internete nebodaj našli nižšiu cenu daného produktu, alebo vás ponuka zaujala natoľko, že ju chcete odporučiť priateľom. Veľmi zaujímavé je okno s históriou ceny.

            Internetový obchod na Slovensku si každým rokom získava nových priaznivcov. Niekto to berie ako módu, ale väčšina je takých, ktorým vyhovuje, že nemusia nikam chodiť. Nie žeby boli leniví, ale môže im byť napríklad zima. Alebo veľa pracujú. A to sú dva veľmi dobré dôvody...       IKAROŽURNÁL leto 2005 

 

Prešiel štvrťrok a každý z nás má o 3 mesiace viac skúseností, o ktoré sa môže pri svojich rozhodnutiach oprieť. Každý má túžbu urobiť to najlepšie rozhodnutie, aby mu prinieslo čo najväčšie uspokojenie alebo úžitok. Mnohokrát však správne rozhodnutia prichádzajú veľmi ťažko.

A preto je tu ďalšie vydanie Ikarožurnálu. Prichádzame k Vám s ponukou produktov, ktoré Vašej práci prinesú nielen nové podnety, ale aj Vás samotných nadchnú pocitom spokojnosti z dobrého rozhodnutia.

Je tu leto, čas horúčav a kúpalísk. Krásne okamihy oddychu. Teplé večery s výhľadom na more alebo zalesnené kopce. Čas zamyslení nad minulosťou a budúcimi plánmi. Čas mnohých rozhodnutí. A tie sa nachádzajú aj v novom IKAROŽURNÁLI  leto 2005.To všetko raz štvrťročne 

 

Doba, v ktorej žijeme je rýchla. Jej charakteristickou črtou sú neustále analýzy meniacich sa technických trendov. Orientovať sa v spleti stále dokonalejších technických zariadení mnohokrát zvládajú len tí najzasvätenejší. Ako sa potom má rozhodovať bežný užívateľ výpočtovej či kancelárskej techniky?

Vo väčšine pomôžu správne informácie. Preto sme sa rozhodli pre Vás, našich zákazníkov, vydávať informačný žurnál. Vydanie, ktoré držíte v ruke, má byť prvou lastovičkou. Touto cestou chceme s Vami komunikovať tak, aby sa k Vám dostali zaručene presné a aktuálne informácie o našich produktoch a službách.

Postupne pridáme rady a tipy, prostredníctvom ktorých si uľahčíte alebo zefektívnite prácu na Vašom počítačovom pracovisku. Nebudú chýbať ani správy zo sveta kopírovacej techniky – nové technológie, trendy a inovácie. To všetko raz štvrťročne.

 

Veľa energie a úspechov želá

kúzelný team IKARO.Strana 12 z 12, zobrazených 4 z 136

| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | nasledujúca >>

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO