Finančná
kalkulačka

Zo života firmy

O našej spoločnosti IKARO s.r.o. 

Od augusta 1992, aktuálne teda už viac ako 25 rokov, pôsobíme na poli informačných technológií (IT). Počas dlhoročnej snahy o zlepšovanie kvality našich služieb a dodávaných produktov sme sa stali zmluvnými partnermi viacerých renomovaných výrobcov, od roku 2006 sme navyše držiteľom certifikátu pre systém manažérstva kvality podľa EN ISO 9001:2000.IKARO opäť účastníkom benefičného bowlingového turnaja 

Po veľmi dobrej skúsenosti z minuloročného siedmeho ročníka sa náš tím IKARO rozhodol zúčastniť sa aj na tohtoročnom, ôsmom ročníku benefičného bowlingového turnaja o putovný pohár predsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK).Ako vznikalo naše PF 2015 Poslednou koncoročnou aktivitou smerom k zákazníkom a partnerom našej firmy je obvykle PF-ko t.j. novoročný pozdrav, ktorý odovzdávame buď osobne, alebo formou e-mailu.

Kým po minulé roky príprava PF-ka v sebe zahŕňala predovšetkým prácu za počítačom, v tomto roku sme sa rozhodli pridať k tomu čosi navyše. Vytvorili sme netradičný pozdrav, ktorý Vám zároveň priblíži aktivity, ktorými, mimo bežných obchodných a servisných,

IKARO kalendár 2015 

Čoraz väčšie množstvo spoločností upúšťa od bežnej papierovej podoby prezentácie svojej firmy, produktov a služieb, a čoraz viac úsilia pre prezentáciu prenechávajú internetu. Zakladajú internetové obchody kde umiestňujú svoje produkty s informáciami, čoraz viac píšu články alebo blogy o svojej firme a jej činnosti a taktiež stále väčšie množstvo peňazí na reklamu presúvajú do internetu. „Papierová“ prezentácia začína byť pre nich čoraz viac cudzia.Úspešne sme recertifikovali náš SMK podľa normy ISO EN 9001:2008 

Naša firme je od roku 2006 držiteľom certifikátu na systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001. Každoročne absolvujeme povinný audit, aby náš certifikát bol stále platný.
Podobne aj tento rok koncom októbra sme absolvovali kontrolný audit vykonaný auditorkou spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o., ktorý sme zvládli úspešne.
Náš systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky normy STN EN ISO 9001:2009 a je zavedený v oblasti

Predaj a servis výpočtovej a kancelárskej techniky, predaj náhradných dielov a spotrebného materiálu, reprografické služby. Certifikát platí do 10. novembra 2015.

certifikát ISO 9001 od TUV SUDServisný zásah do výrobného CNC stroja 

Minulý týždeň nás významná prešovská výrobná firma požiadala o servisný zásah do ich výrobného zariadenia - CNC stroja. Táto požiadavka bola pre nás veľkou výzvou, keďže takýto druh servisu nie je bežnou súčasťou pracovného týždňa našich servisných technikov.Ako dopadol náš tím IKARIA.SK na štafetovom behu? 

Prešov, 20. august 2014

Ako sme už minulý týždeň avizovali (článok), bežecký tím IKARIA.SK absolvoval tento víkend štafetový beh Od Tatier k Dunaju. Napriek vzniknutým problémom s jedným z áut tímu a nečakaným vypadnutím jedného z členov, nastúpili s pozitívnym elánom a chuťou zdolať celú cestu.Bežecký tím IKARIA.SK ide na svoju prvú štafetovú súťaž 

Prešov, 11. august 2014
To, že niektorí kolegovia z našej firmy aktívne športujú a behajú netreba veľmi predstavovať (viď. profil Igora Biláka).  Ale to, že vznikol bežecký tím nesúci názov nášho internetového obchodu IKARIA.SK už predstavovať treba. A dokonca už aj trénuje na súťaž.Poďakovanie predsedu PSK Petra Chudíka našej spoločnosti 

Prešov, 30. jún 2014

V súvislosti s našou účasťou na benefičnom bowlingovom turnaji, o ktorom sme Vás informovali v apríli (viac tu), sme v predchádzajúcich dňoch obdržali ďakovný list predsedu Prešovského samosprávneho kraja Petra Chudíka. Takýto spôsob poďakovania nás potešil a zároveň utvrdil v tom, že nezištná pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú, dnes ešte stále nie je samozrejmosťou.

 Do práce na bicykli v IKARO 

Prešov, 23. jún 2014
Počas mesiaca máj sa v našom meste Prešov, rovnako ako v iných mestách na Slovensku, konal tretí ročník veľmi zaujímavej súťaže "Do práce na bicykli". Súťaž bola organizovaná na základe vládou schváleného dokumentu "Národná stratégia rozvoja cyklistickej dopravy a cykloturistiky v Slovenskej republike" s podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja a mesta Prešov. V tomto roku sme sa v našej firme IKARO s.r.o. rozhodli, že sa do súťaže zapojíme aj my.IKARO bowlingový turnaj 

Prešov, 9. máj 2014

Každá firma si potrebuje nájsť aktivitu, pri ktorej by sa jej zamestnanci stretli aj inak, než počas obvyklého pracovného dňa. Dňom takéhoto stretnutia bola aj streda 30.apríla, kedy sme sa spoločne stretli na historicky prvom IKARO bowlingovom turnaji. Aj napriek tomu, že žrebovanie členov družstiev bolo postavené na náhodnom výbere, kolegovia z Trebišova záhadne hrali všetci spolu, čo ich nakoplo k takému výkonu, že so súčtom 382 bodov celý turnaj vyhrali a nechali za sebou zvyšné tri „prešovské“ družstvá. Nevadí – aspoň im máme na budúce čo oplácať.


       
"SVIETIENE 2" Petra Sedláka 

Košice, 30.4.2014

Dňa 29.4.2014 sa na pôde Teologickej fakulty v Košiciach už po druhý krát uskutočnila vernisáž prešovského výtvarníka Petra Sedláka pod názvom SVIETIENE 2.Strana 1 z 3, zobrazených 12 z 29

<< predchádzajúca | 1 | 2 | 3 |

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO