Finančná
kalkulačka

Bežecký tím IKARIA.SK ide na svoju prvú štafetovú súťaž


Prešov, 11. august 2014
To, že niektorí kolegovia z našej firmy aktívne športujú a behajú netreba veľmi predstavovať (viď. profil Igora Biláka).  Ale to, že vznikol bežecký tím nesúci názov nášho internetového obchodu IKARIA.SK už predstavovať treba. A dokonca už aj trénuje na súťaž.

Tím sa už túto sobotu (16.8.2014) premiérovo postaví na štartovaciu čiaru štafetového preteku Od Tatier k Dunaju. Ako už evokuje názov preteku, trať povedie naprieč celým stredným a západným Slovenskom, so začiatkom v Jasnej a ukončením v Bratislave. Bežci takto spolu prebehnú 345 km so začiatkom v sobotu o 10:30 a približným časom ukončenia na ďalší deň v nedeľu o 17 hodine na Mágio pláži v našom hlavnom meste.

Tím pozostáva z 12 bežcov, ktorým sú pridelené rôzne trasy a časy začiatku ich behu. Doteraz registrovaných 158 bežeckých tímov v rôznych kategóriách je zárukou, že naši bežci nepobežia sami. Tento štafetový beh je svojím terénom a časom skutočne rôznorodý. Horský a mestský terén, lesná a asfaltová cesta, denný a nočný beh. Na stránke run.ikaria.sk, ktorá bola pri tejto príležitosti pripravená, nájdete všetky základné informácie o bežcoch, ako aj aktuality a blogy na rôzne témy.

A my vo firme IKARO s.r.o. im držíme prsty a veríme, že dobehnú hlavne živí a zdraví (a mohli by aj niečo vyhrať).

(Sledujte našich, aj iných, bežcov na twittrifacebooku pomocou hashtagu: #odtatierkdunaju)

11.08.2014 Ing. Róbert StaškoSÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO