Finančná
kalkulačka

FOREVER TransferRIP – softvérový RIP pre tlačiarne OKI s bielym tonerom


Dátum poslednej aktualizácie - september 2017

 

FOREVER TransferRIP v kombinácii s transferovými médiami FOREVER a digitálnymi LED tlačiarňami OKI Pro7411WT, Pro8432WTPro9541dn s bielym tonerom otvára pri plnofarebnej potlači bieleho a farebného reklamného textilu rôznych materiálov a reklamných predmetov neuveriteľné možnosti - umožňuje užívateľom aj pri malej a kusovej produkcii dosiahnuť efektivitu a výsledky, kedy je výsledná potlač textílie na dotyk jemnejšia, ako pri sieťotlači.

 

Čo sú teda najpodstatnejšie benefity tohto RIPu?

Plne automatizované orezanie grafiky. Jednoducho importujete najčastejšie používaný formát, ako je EPS, PSD, PDF, TIFF, JPG a softvér v reálnom čase detekuje alpha kanály a oreže cesty a automaticky ich uloží pre Vaše obrázky.

Color Management pre profesionálne požiadavky. So selektívnou kontrolou bieleho tonera, rovnako ako aj špeciálne pre transferové média FOREVER vytvorenými farebnými profilmi, získate optimálnu reprodukciu farieb. Navyše máte k dispozícii manuálne nastavenia ako je jas, kontrast, sýtosť a selektívnu korekciu farieb k nastaveniu grafiky podľa vlastných potrieb.

Až 40% úspory nákladov vďaka nižšej spotrebe tonera. Toto dosiahnete či už prostredníctvom selektívnej redukcie bieleho tonera, rastrovania na jedno kliknutie alebo optimálneho využitia farby textílie ako náhrady tonera v grafike.

Ohromné zlepšenie prateľnosti. Rastrovanú grafiku možno prať lepšie ako grafiku s plnými plochami, pretože jej mechanické opotrebenie je v porovnaní so štandardnou grafikou podstatne menšie. Vynikajúce výsledky boli dosiahnuté najmä s polyesterovými tkaninami, ktoré boli prané viac ako 40-krát pri teplote 40°C bez straty kvality potlače.

FOREVER TransferRIP je dodávaný v prevedení s USB hardvérovým kľúčom, čo na jednej strane dovoľuje jeho inštaláciu na viacerých počítačoch, zároveň však umožňuje jeho korektnú prevádzku vždy iba na jednom z nich.

V prípade potreby akýchkoľvek ďalších informácií nás kontaktujte telefonicky, prípadne e-mailom na adrese oki@ikaro.sk.


 

17.08.2016 Ing. René PiatničkaSÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO