Finančná
kalkulačka

Gabriela Hrabčáková


Kto by sa nazdal, že náš sklad už od roku 1998 ukrýva okrem bohatstva technologického pokroku aj poklad utajovaného talentu.  Naša kolegyňa Gabriela, ktorá si svedomito plní povinnosti referentky oddelenia skladového hospodárstva a planografie, to vie roztočiť aj na pódiu. A roztáča to vhodným vlnením bruchom a závojmi rôznych stupňov priesvitnosti už viac ako deväť rokov. Jej veľkou láskou  je totiž orientálny tanec. Hoci kategorizované turecké seriály sú na Slovensku veľmi obľúbené, brušný tanec má hlbšiu myšlienku.  Je určený ženám rôznych vekových kategórií ako druh tanečného umenia, ktorý vykresľuje ženu ako nežnú, citlivú bytosť so zmyslom pre ladnosť a krásu.

Gabriela je od roku 2005 členkou skupiny Fatima Prešov, ktorá orientálny tanec verejne prezentuje na rôznych kultúrno-spoločenských podujatiach či tanečných show programoch nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Taliansku, Poľsku, Chorvátsku a v Čechách.

Či chceme alebo nie, otvorene musíme priznať, že nechať si u nás zo skladu vydať tovar dámou, ktorá má zmysel pre ladnosť a vnútornú krásu ženy, je naozaj zážitok.   

IKARO: Ktorý z orientálnych tancov ti najviac učaroval?

Gabika: Z orientálnych tancov mi najviac učaril indický filmový tanec bollywood. Tento tanečný štýl ma inšpiroval aj k vytvoreniu dvoch sólových a dvoch skupinových choreografií. Moja najnovšia „bollywood“ skupinová choreografia v roku 2012 na medzinárodnej súťaži Liptov Orient festival obsadila v kategórii profesionál, team, bollywood 1. miesto. 

 

Stránky skupiny Fatima Prešovwww.orienttanec.sk

Fatima Prešov na Facebooku

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO