Finančná
kalkulačka

Jana Šintalová


Janka u nás pracuje od roku 2010 už druhý krát. Predtým to bolo v rokoch 1994-95 a potom si dala pauzu. Ale viete ako to chodí. Dobří holubi se vracejí. Teraz pracuje na pozícii obchodný referent, predajca spotrebného materiálu.

Je veľmi muzikálne disponovaná a baví ju spievať. Asi preto sa stala členkou gospelového speváckeho zboru ASCOP. Má 15 členov, z ktorých polovica sú hudobníci sprevádzajúci zbor svojimi nástrojmi. A tak si Janka chodí každý týždeň zaspievať pre radosť s priateľmi a aj s celou rodinou. Vystupujú na rôznych cirkevných slávnostiach.

Voľný čas trávi v záhrade u rodičov a rada pestuje zeleninu. Veľmi zaujímavý je fakt, že jej učarilo drôtovanie. Nechodí však po dedine so sloganom Dajte hrnce drôtovať, ale drôtuje veľkonočné vajíčka.

IKARO: Čím je to drôtovanie vajíčok pre teba také fascinujúce? 

Janka: Drôtovaným vajíčkom môžem obdarovať hocikoho z rodiny a je to hodnotný darček, pri tvorbe ktorého treba stráviť kopec času. Veľmi obdivujem poctivú prácu a všetko čo dokázali urobiť starí ľudia v minulosti bez strojov, bez náhlenia a usporiadane bez stresu. Myslím, že boli šťastnejší než my.

SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO