Finančná
kalkulačka

Konica Minolta Bizhub 227 – úplne nové čiernobiele zariadenie


Prvým reprezentantom úplne novej modelovej rady je Bizhub 227, ktorý zároveň nahrádza súčasný model Bizhub 224e a vypĺňa tak medzeru medzi aktuálne ponúkanými modelmi Bizhub 215 a Bizhub 284e. Zákazník, ktorý nepotrebuje formát väčší ako A3 a gramáž vyššiu ako 220 g/m2, sa tak teraz vie za rozumnú cenu dostať ku kompaktnému čiernobielemu multifunkčnému zariadeniu s automatickým obojstranným podávačom originálov na 100 listov, duplexnou jednotkou, 250 GB harddiskom, gigabitovou sieťovou kartou, ručným podávačom na 100 listov, zásobníkmi na 2x 500 listov a stolíkom na kolieskach.

Jednoduchosť a použiteľnosť v akomkoľvek pracovnom prostredí.
Nový 7“ farebný ovládací displej s intuitívnym ovládaním ponúka možnosť naprogramovať až deväť často používaných funkcií a personalizovať textové polia, ikony alebo GIF animácie. Na tomto displeji je zároveň možné zobrazovať webové stránky a následne ich obsah rovno vytlačiť.

Plná podpora mobilných zariadení.
Pomocou služieb AirPrint resp. MopriaPrint na Bizhube 227 bezdrôtovo vytlačíte dáta ako emaily, fotografie a web stránky z Vášho iPhonu/iPadu, či zariadenia s OS Android. Zároveň z akéhokoľvek miesta a akéhokoľvek zariadenia pripojeného na web – od smartfónov, cez tablety, po notebooky a stolové PC – môžete tiež prostredníctvom Google Cloud Print služby tlačiť priamo bez potreby inštalácie tlačového drivera.

Ak do svojej bezdrôtovej siete nechcete „pustiť“ zariadenia zvonku, Bizhub 227 Vám cez voliteľný modul vie ponúknuť vlastnú bezdrôtovú sieť Wireless LAN Access Point, ku ktorej je možné súčasne pripojiť až päť zariadení.

 

 

V prípade potreby akýchkoľvek ďalších informácií ohľadom ponúkaného zariadenia nás kontaktujte telefonicky, prípadne e-mailom na adrese konicaminolta@ikaro.sk.


 

10.12.2015 Ing. René PiatničkaSÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO