Finančná
kalkulačka

OKI - Priekopník LED technológie


OKI, plným menom OKI Electric Industry Co., Ltd., založené v roku 1881, s aktuálne cca 17.000 zamestnancami, patrí medzi celosvetovo známe technologické značky. Svoju činnosť koncentruje do šiestich oblastí, pričom aktivity v oblasti tlačiarní predstavujú z hľadiska obratu cca 29% celkového obratu, čo radí túto oblasť na prvé miesto medzi všetkými oblasťami činnosti.

Aktivity v oblasti tlačiarní zabezpečované prostredníctvom spoločnosti OKI Printing Solutions sú z najväčšej časti postavené na vlastnej technológii LED tlačových hláv (priama konkurencia laserovej technológie tlače), ktorej je OKI nielen priekopníkom, ale vďaka neustálemu vývoju a inovácii aj symbolom. Na báze tejto technológie dnes spoločnosť OKI Printing Solutions dodáva ucelené portfólio tlačiarní a multifunkčných zariadení rozdelených do IT-série (zariadenia primárne určené pre domácich užívateľov) a ES-série (zariadenie určené pre odffice/kancelárske a grafické prostredie).

Koncom roka 2012 predstavila spoločnosť OKI prvé unikátne tlačiarne s bielym tonerom pre oblasť nízkonákladovej digitálnej tlače, ktoré jej otvorili nové pole pôsobnosti v grafickom a reklamnom prostredí.
 
Akvizíciou spoločnosti Seiko v roku 2016 rozšírilo OKI svoje pôsobenie v grafickom prostredí o rodinu ekosolventných veľkoformátových plnofarebných plotrov a zároveň vstúpilo na pole spracovania technickej dokumentácie za pomoci uvedenia dvoch veľkoformátových čiernobielych LED multifunkčných zariadení.
 
Mimo zariadení založených na LED technológii je OKI Printing Solutions taktiež úspešným výrobcom riadkových a ihličkových tlačiarní, ako aj dodávateľom súvisiacich tlačových riešení.
SÚKROMIE

NAKUPOVANIE

O FIRME

O NÁS

SOCIÁLNE SIETE

  • FACEBOOK IKARO
  • TWITTER IKARO
  • YOUTUBE IKARO